Bielizna Termoaktywna

Znajdziesz tu szeroki wybór odzieży i bielizny termoaktywnej, zarówno damskiej, jak i męskiej. Oferujemy m.in. bluzy, koszulki, legginsy, spodnie wykonane z oddychających materiałów, które pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę organizmu podczas wysiłku poprzez odprowadzenie wilgoci. Tekstylia produkowane są w technologii bezszwowej lub posiada płaskie szwy, co ułatwia idealne dopasowanie do ciała użytkownika.

Aktywne filtry

Bielizna termoaktywna męska i damska – komfort w zimne dni

Bielizna termoaktywna znacznie wpływa na jakość naszego treningu czy innych aktywności w chłodne dni. Szczególnie zimą, kiedy temperatury drastycznie spadają nieodpowiedni strój może spowodować znaczne wyziębienie organizmu podczas pieszych wycieczek czy innych zimowych aktywności. Aby zapewnić sobie ciepło i komfort cieplny warto wtedy zainwestować w dobrą bieliznę termoaktywną. Izoluje ona nasze ciało przed chłodem jednocześnie skutecznie odprowadzając z jego powierzchni pot- dzięki temu w czasie wysiłku Twoje ciało się nie wyziębi. Na rysa.com znajdziesz szeroki wybór bielizny termoaktywnej damskiej i męskiej w najlepszych cenach.

Bielizna termoaktywna – jak działa?

Bielizna termiczna została stworzona z myślą o osobach, które uprawiają sport lub spędzają dużo czasu na zewnątrz nawet w czasie bardzo niskich temperatur. Szyje się ją tylko i wyłącznie z tkanin syntetycznych (poliestrowych), które odprowadzają pot na zewnątrz tkaniny- dzięki temu zapewniają ciepło i suchość.

Bielizna termoaktywna idealna w góry

Bielizna termoaktywna dostępna na rynku występuje w wielu wariantach. Cienka jest dobra na lato- ponieważ świetnie odprowadza wilgoć, ale nie grzeje. Średniej grubości bielizna termoaktywna sprawdzi się dobrze wiosną i jesienią, ponieważ delikatnie grzeje odprowadzając jednocześnie wilgoć na zewnątrz tkaniny. Gruba bielizna jest natomiast świetna na zimę, ponieważ zapewni duży komfort cieplny nawet w duże mrozy. Jeżeli zatem trenujesz zimą koniecznie zwróć uwagę na grubość bielizny termicznej.