Dostawa, zwroty i płatności

Przesyłki standardowe (koperty i paczki)

  • Dostępne 4 rodzaje przesyłek krajowych:koperty (np. z dokumentami), paczki (do 30kg w standardowej cenie).
  • Różne formy dostaw i nadań zapewniamy różne metody dostawy i nadania przesyłek: do rąk własnych, paczkomatu , punkt-drzwi.
  • Najpopularniejsi przewoźnicy w Polsce m.in. InPost, DHL, UPS, Poczta Polska.

InPost Paczkomat

15 .00

Pocztex Kurier

18 .00

DHL Kurier

19 .00

Zwroty i reklamacje

Polityka zwrotów i refundacji:

Przysługuje Ci prawo do rezygnacji z zamówienia w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.

Termin rezygnacji z zamówienia wynosi 30 dni od dnia otrzymania towaru lub od dnia, w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia, niepełniąca funkcji przewoźnika, weszła w posiadanie dostarczonego produktu.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji poprzez złożenie jednoznacznego oświadczenia.

O swojej decyzji możesz nas poinformować drogą mailową pisząc na adres adam@unsznuptryk.pl

Zwrotu kosztów dokonamy nie później niż w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przez nas zwróconych towarów. Wykorzystamy ten sam sposób płatności, który został użyty przez Ciebie do złożenia zamówienia, a Ty nie poniesiesz żadnych opłat z tytułu takiego zwrotu.

Warunki zwrotów:

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, upewnij się, że:

  • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 30 dni
  • Towar umieszczony jest w oryginalnym opakowaniu

Zwrotowi nie podlegają następujące towary:

  • Towary wykonane na zamówienie lub ściśle spersonalizowane.
  • Towary, które ze względu na swój charakter nie mogą być zwrócone, np. towary, które ulegają szybkiemu zepsuciu lub których data ważności minęła.
  • Towary, które ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne lub higieniczne nie nadają się do zwrotu i po dostarczeniu zostały rozpakowane.
  • Towary, które po ich dostarczeniu, zgodnie ze swoim charakterem, zostaną nierozerwalnie połączone z innymi przedmiotami.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu. Decyzję o zwrocie podejmujemy według własnego uznania.

Zwrot towarów

Klient ponosi koszty i ryzyko związane z odesłaniem towaru do nas. Towar należy wysłać na następujący adres:

ul. Wyzwolenia 30 41-600 Świętochłowice Polska

Nie ponosimy odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione w trakcie transportu zwrotnego. Z tego względu zalecamy korzystanie z ubezpieczeń i usługi śledzenia przesyłek pocztowych. Nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy jeśli nie otrzymamy towaru lub potwierdzenia przyjęcia przez nas przesyłki zwrotnej.

Prezenty:

Jeśli towar został oznaczony jako prezent w momencie zakupu, a następnie wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz bon upominkowy o wartości równej wartości zwróconego towaru. Po otrzymaniu zwróconego produktu zostanie do Ciebie wysłany bon upominkowy.

Jeśli towar nie był oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub osoba obdarowująca wysłała zamówienie do siebie, aby później przekazać produkt Tobie, wyślemy zwrot pieniędzy do osoby wręczającej prezent.

Kontakt do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Zwrotów i Refundacji, skontaktuj się z nami drogą mailową na adres adam@unsznuptryk.pl.

Sposoby płatności

Kup teraz, zapłać później

imoje płacę później to płatności odroczone, które łączą korzyści dla kupującego i sprzedającego. Kupujący płaci za towar lub usługę nawet do 60 dni, a właściciel sklepu otrzymuje od razu całkowitą zapłatę.

Dostawcy płatności odroczonych: Twisto, PayPo, PragmaGO.

Portfele elektroniczne – Google Pay, Apple Pay

Bezpieczne i wygodne płatności online, używające zaszyfrowanych danych karty zamiast jej faktycznego numeru. Twoje dane są zawsze w 100% bezpieczne. Wszystkie transakcje możliwe są do sprawdzenia na urządzeniu Klienta, bez konieczności logowania się do konta w banku. 

Błyskawiczne płatności BLIK

Oprócz klasycznych płatności BLIK, posiadamy także rozwiązanie Blik One Click, które pozwala na maksymalne skrócenie czasu dokonywania płatności. Dzięki temu Klienci powracający do Twojego sklepu będą mogli sfinalizować transakcję tylko jednym kliknięciem, bez konieczności podawania kodu BLIK.

Płatności kartami płatniczymi

Udostępniamy bezpieczne płatności kartami Visa oraz MasterCard.